Kliendikaardi soodustused:

  • Uue kaardi väljastamisel allahindlus – 5% 30 päevaks kui varasem soodustus puudub.
  • Allahindlus 5%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 400 eurot
  • Allahindlus 7%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 1300 eurot
  • Allahindlus 10%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 3200 eurot

Kõik summad on koos käibemaksuga 20%.

Kliendikaardi tingimused:

Tere tulemast Jatsi püsikliendiks! Meil on heameel teavitada Teid seoses Jatsi kliendikaartide kasutuselevõtuga püsikliendiprogrammi põhitingimustest.

  • Uue kaardi väljastamisel allahindlus -5% 30 päevaks, kui varasem soodustus puudub.
  • Allahindlus 5%, kui käeoleva kalendriaasta ostumaht ületab 400 eurot;
  • Allahindlus 8%, kui käeoleva kalendriaasta ostumaht ületab 1300 eurot;
  • Allahindlus 10%, kui käeoleva kalendriaasta ostumaht ületab 3200 eurot.

Kõik summad on koos käibemaksuga 20%.

Kuidas saada Jatsi püsikliendiks?

Jatsi püsikliendikaarte saate taotleda Jats AS Ehitusmaterjalide Kaupluses täites püsikliendikaardi taotluse. Kaardi väljastamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja tasuda kaardi maksumus. Jatsi kliendikaart on tähtajatu. Jatsi kliendikaardi maksumus on 1,60 eurot. Kliendikaardi vahetus on tasuta.

Kuidas saada Jatsi ärikliendiks?

Jatsi ärikliendiks saamiseks palume täita meie kaupluses juriidilise isiku kliendiks loomise taotlus. Jatsi kliendikaardi maksumus on 1,60 eurot. Kliendikaardi vahetus on tasuta.

Millised on Jatsi kliendikaarti põhitingimused?

Püsiallahindluse muutumisest teavitame Teid. Kui jooksva kalendriaasta ostusumma ületab 400, 1300 või 3200 euro piiri, hakkab järgmisest nädalast peale nõutava ostumahu täissaamist kehtima eelnevast soodsam püsiallahindlus. Soodustuse saamise eelduseks on Teie ostude nimeline registreerimine kaupluse kassasüsteemis. Seepärast palume Teil ostu sooritades esitada alati kliendikaart! Kliendikaart on personaalne. Kaardi kasutaja isiku kontrollimiseks on teenindajal õigus küsida kaardi esitajalt isikut tõendavat dokumenti. Kliendikaardi allahindlused ei laiene sooduspakkumistele ja kokkuleppelistele erihindadele, erinevaid allahindlusi omavahel ei liideta. Kliendikaart kehtib Jats AS Ehitusmaterjalide kaupluses. Kliendikaardiga ei saa kaupade eest maksta.